Držák na zavazadla se upevní na fixní opěrku spolujezdce určenou pro Vulcan S.Rozměry: 20cm x 23cmPro montáž je nutno objednat fixní opěrku spolujezdce a držák zavazadel.
Chrániče rukou Kawasaki. Jsou doplněny hliníkovými výztuhami a poskytují nejvyšší možnou ochranu. (Nejsou určeny pro Versys 2007-2009)
Držáky kožených brašen Vulcan S
Tyto stylové šroubovací zátky na plnící otvor oleje se vyrábí v těchto barvách:
Komfortní sedadlo vhodné pro cesty na dlouhé vzdálenosti zvýší úroveň pohodlí pro jezdce.Díky speciálnímu polstrování je o 20 mm vyšší než standardní sedadlo. Komfortní sedadlo (+ 20 mm)999941382MA / Z H2
Středně velký čirý plexištít pro Vulcan S je upevněn fixním systémem, (nelze jej demontovat bez nářadí) a slouží jezdci k většímu pohodlí a ochraně před větrem ve vyšších rychlostech a na delších cestách. Fixní držáky mají odolnou černěnou povrchovou úpravu.
Ochranná folie se lepí na display digitálního přístrojového panelu Vašeho motocyklu. Chrání tak display před poškrábáním.
Hliníkový eloxovaný středový kryt víka spojky (999940600) s černým logem Kawasaki pozvedne eleganci Vašeho Vulcanu S na vyšší úroveň. Hodí se k původnímu krytu víka spojky, nebo také k chromovanému krytu spojky (999940580) z našeho příslušenství.
Horní kufr (30 litrů,3.0 kg max) nabízí zvýšení zavazadlové kapacity motocyklu při zachování jeho vzhledu a jízdních vlastností v běžném provozu. Pevný ocelový držák, povrchově upravený odolnou černou práškovou barvou. Víko horního kufru si navolíte podle barvy Vašeho motocyklu.
Horní kufr (30 litrů / 3kg) nabízí zvýšení zavazadlové kapacity Vašeho motocyklu při zachování jeho vzhledu a jízdních vlastností v běžném provozu. Pevný ocelový držák, povrchově upravený černou práškovou barvou. Víko horního kufru si můžete objednat v barvě svého motocyklu.
Horní kufr nabízí až 47litrový úložný prostor. Exkluzivní design kufrů Kawasaki ladí se stylem motocyklu. Do kufru se vejdou dvě helmy standardní velikosti. Plotna je součástí kufru, pouze barevný horní kryt kufru se objednává samostatně.
Horní kufr nabízí až 47 litrový úložný prostor. Do kufru se vejdou dvě helmy standardní velikosti. Barevný kryt kufru a dekorační deska se objednává samostatně. Kufr je vybaven tzv. "Kawasaki One Key" systémem, tj. kufr lze odemknout klíčem zapalovnání.
Horní kufr s úložným prostorem 47 litrů. Do kufru se vejdou 2 helmy běžné velikosti. Víko horního kufru v barvě motocyklu stejně jako anodizovaná hliníková dekorativní deska jsou dodávány samostatně. Kufr je vybaven One-Key systémem, takže ho lze odemknout klíčkem od zapalování.
Horní kufr s úložným prostorem 47 litrů. Do kufru se vejdou 2 helmy běžné velikosti. Víko horního kufru v barvě motocyklu stejně jako anodizovaná hliníková dekorativní deska jsou dodávány samostatně. Kufr je vybaven One-Key Systémem, takže ho lze odemknout klíčkem od zapalování.
Volitelná chromovaná řídítka pro Vulcan S. K dispozici ve standardním tvaru nebo Easy Reach. Řídítka Easy Reach přibližují rukojeti o 36 mm blíže k jezdci.
K Labi 5
500 11 Hradec Králové